Loading...

Regulamin przewozu paczek realizowany przez Firmę Nor-Speed:

1. Paczki zlecone do przewozu do Norwegii, muszą zostać dostarczone do naszej firmy w następujący sposób:

1. Kurierem – mogą Państwo wysłać do nas paczkę kurierem lub zamówić produkt ze sklepu internetowego (np. allegro itp.) podając adres dostawy do naszej firmy. Bezwzględnie należy pamiętać o tym, aby na paczce był podany numer telefonu oraz miejscowość w Norwegii odbiorcy paczki. Adresując paczkę do naszej firmy najlepiej podać swój numer telefonu, zamiast naszego, ponieważ firmy kurierskie znają naszą firmę i nie będą dzwonić na podany numer, tylko dostarczą je bezpośrednio do nas, a my dzięki temu, że będzie podany numer telefonu do odbiorcy paczki w Norwegii będziemy wiedzieć dla kogo ma być paczka dostarczona, w razie gdyby nie była opisana przez nadawcę.

2. Paczkę można również dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy.

3.Realizujemy również odbiór towaru z okolicznych sklepów typu: Castorama, MediaExpert itp. oraz z adresów na terenie miasta Szczecin/Gryfino oraz okolic.

4. Odbieramy paczki za pobraniem, pod warunkiem, że będą one opisane numerem telefonu do odbiorcy paczki w Norwegii, w przeciwnym wypadku paczki pobraniowe nieopisane nie będą przez nas odbierane. Bezwzględnie należy pamiętać o tym, aby w paczkach pobraniowych została umieszczona pod listem przewozowym lub wysłana na nasz adres e-mail FV wypisana na naszą firmę.

2. Paczki opłacone, które docierają do naszej firmy nieopisane przez nadawcę, magazynowane będą do 60 dni, po tym okresie zostaną zutylizowane.

3. Paczki, których wartość przekracza 800 złotych, przed wysłaniem do naszej firmy musi zostać to skonsultowane z nami pod nr tel.: +48 797 870 115 oraz +48 693 413 093.

4. Zastrzegamy sobie prawo do otwierania przewożonych przez nas paczek w celach weryfikacji ich zawartości, poniżej przedstawiamy listę towarów zakazanych:

- alkohol, tytoń, papierosy

- leki, suplementy, sterydy, narkotyki oraz inne wyroby farmakologiczne

- wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze

- rośliny, zwierzęta

- materiały niebezpieczne

- towary wymagające specjalnych warunków przewozu

- towary niewiadomego pochodzenia (np. pochodzące z potencjalnej kradzieży, mogące być substancjami niedozwolonymi w Norwegii itp.)

Jeśli wbrew regulaminowi zostanie do nas wysłany towar zakazany z powyższej listy, klient będzie zobowiązany w ciągu 7 dni odebrać zakazany towar z naszej firmy, lub wysłać po ten towar kuriera. Po 7 dniach nieodebrany towar, zostanie zutylizowany.

5. Towar dostarczony do naszej firmy w celu dalszego transportu do Norwegii musi zostać odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Firma Nor-Speed nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru wynikające z nieodpowiedniego zabezpieczenia przewożonego towaru przez osobę/firmę/kuriera dostarczającą/ego towar do Firmy Nor-Speed


Co ludzie o nas mówią

Opinie

Masz jakiekolwiek pytania o nasze usługi?

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.